Už dlouho mě bolí záda. Absolvovala jsem několik masáží a pořád to nepomáhá. Můžete poradit co mám dělat?

//Už dlouho mě bolí záda. Absolvovala jsem několik masáží a pořád to nepomáhá. Můžete poradit co mám dělat?

Už dlouho mě bolí záda. Absolvovala jsem několik masáží a pořád to nepomáhá. Můžete poradit co mám dělat?

Samozřejmě neznám Váš zdravotní stav, tak nemohu říci nic konkrétního, ale pokusím se Vás navést na to, co by jste měla dle mého názoru udělat. Samotná masáž mnohdy neřeší příčinu potíží, a proto bohužel ne vždy stačí na to, aby potíže ustoupily.

Velice důležitou a nepostradatelnou součástí rehabilitace je tolik podceňované a mezi lidmi nepopulární rehabilitační cvičení. Navzdory obecnému přesvědčení je velmi účinné. Mnohdy stačí si doma pravidelně toto cvičení provádět a je po potížích.

Pozor, ale musí se provádět správně. I tak Vám nezabere více než pár minut času. Já bych Vám doporučil navštívit rehabilitaci, poradit se s odborníkem a nastavit léčbu tak, aby byla jak má být. Ničeho se nebojte o oblíbenou masáž nepřijdete, jistě bude součástí Vašeho rehabilitačního plánu. Přeji brzké uzdravení.

By | 2016-02-05T16:27:23+02:00 Prosinec 17th, 2015|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Už dlouho mě bolí záda. Absolvovala jsem několik masáží a pořád to nepomáhá. Můžete poradit co mám dělat?

About the Author:

Kontakt:

Návrat Písek, s.r.o.

+420 775 174 334

a.smola@navrat-pisek.cz

www.navrat-pisek.cz

Kde nás najdete:

Open Google Maps Widget settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.