S jakými potížemi lidé Vaše rehabilitační centrum nejčastěji navštěvují?

//S jakými potížemi lidé Vaše rehabilitační centrum nejčastěji navštěvují?

S jakými potížemi lidé Vaše rehabilitační centrum nejčastěji navštěvují?

Naše rehabilitace se setkává s pacienty s různorodými potížemi, ať už se špatným kolenem, ramenem, nebo syndromem karpálního tunelu, stavy po úrazech apod. Také samozřejmě nemohu opomenout potíž lidem asi nejbližší a tou je bolest zad.

Tento problém jde dnes napříč všemi generacemi. Naši rehabilitaci navšťevují i děti. Naštěstí většina dětí k nám chodí pouze z preventivních důvodů. A jsem za to rád, že někteří rodiče si začali uvědomovat, že když jejich dítě hodně sportuje, tak potřebuje fyzioterapeuta.

U nás na písecké rehabilitaci umíme problémz se zády s velice vysokým procentem úspěšnosti odstraňovat. Zajisté, je k tomu potřeba šikovných rukou zkušeného fyzioterapeuta, ale také moderní vybavení pro fyzikální terapii, čehož se našim klientům v plné míře dostává.

Jen v krátkosti musím zdůraznit, že vždy je lepší fyzioterapeuta navštívit včas. Nejlépe hned při prvním náznaku potíží, nebo ještě před ním a bolestivému stavu, se tak úplně vyhnout.

By | 2016-02-05T16:28:54+02:00 Listopad 26th, 2015|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem S jakými potížemi lidé Vaše rehabilitační centrum nejčastěji navštěvují?

About the Author:

Kontakt:

Návrat Písek, s.r.o.

+420 775 174 334

a.smola@navrat-pisek.cz

www.navrat-pisek.cz

Kde nás najdete:

Open Google Maps Widget settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.