Rehabilitace pro firmy

/Rehabilitace pro firmy
Rehabilitace pro firmy 2016-10-12T09:19:44+02:00

Každý ví, že jedna masáž v lednu a jedna v září žádný problém neřeší.

My nenabízíme pouze masáž, ale ucelenou rehabilitaci, která řeší konkrétní problém. 

A je jedno jestli se jedná o bolestivé stavy způsobené pouze únavou, nebo vážnějšími zdravotními potížemi. Tento tzv. rehabilitační balíček vymodelujeme každé firmě na míru, dle jejích představ, aby přinesla maximální efekt pro její zaměstnance. 

To pro zaměstnavatele znamená, že člověk který se cítí dobře lépe pracuje, není nervózní, nevyhledává na pracovišti konflikty a tím je i efektivnější. Rehabilitace pro firmyRehabilitace je především prevencí zdravotních potíží a s  nimi často spojené pracovní neschopnosti.

My nabízíme:

  • Odbornost, protože rehabilitaci u nás provádí diplomovaní a vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté s letitou praxí v oboru.
  • Pestrost, protože naši fyzioterapeuté se nemusí omezovat pouze na masáž, díky svému vzdělání a praxi umí používat různé způsoby rehabilitačních technik a cvičení.
  • Kvalitu, protože naši fyzioterapeuté si vás sami vyšetří, diagnostikují příčinu potíží a stanoví rehabilitační plán.
  • Časovou flexibilitu, protože my se zaměstnancům přizpůsobíme a nebudou u nás muset čekat.

Nabízíme fyzioterapii pro firmy v krásném a příjemném prostředí a milým personálem, který zajišťuje perfektní péči za dobrých finančních podmínek.

 

 

Kontakt:

Návrat Písek, s.r.o.

+420 775 174 334

a.smola@navrat-pisek.cz

www.navrat-pisek.cz

Kde nás najdete:

Open Google Maps Widget settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.